Historia Klubu

Klub Hachi Judo powstał z pasji do judo w czerwcu 2020 roku. Założycielami są trener Jan Bernard i trener Wojciech Wasilewski, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Głównym celem naszego klubu jest propagowanie zamiłowania do sportu poprzez zajęcia judo dla wszystkich, od dziecka aż do osób dorosłych. Bierzemy udział w zawodach sportowych, więc każdy w naszym gronie znajdzie sobie miejsce, zarówno osoby które chcą aktywnie spędzać czas, jak i te, które marzą o medalach i wyjątkowej sprawności. Działamy głównie na Bemowie w szkołach podstawowych przy ulicy Irzykowskiego 1a (SP nr 350) oraz Szadkowskiego 3 (SP nr 321), ale nasi trenerzy prowadzą również zajęcia w przedszkolach.

Mimo, że nasz klub powstał niedawno, w jego skład wchodzą trenerzy, którzy mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie. Nie to jednak jest najważniejsze, a pasja, którą pełni zaangażowania i empatii dzielą się ze swoimi podopiecznymi. Mamy nadzieję, że jeśli to czytasz to już jesteś członkiem naszej „pszczelej rodziny”, a jak nie to wiedz, że czekamy na Ciebie! Daj sobie szansę, a może okaże się, że judo to miód na Twoje serce.

Historia Klubu, choć na razie krótka, czeka aż ją wspólnie napiszemy i wśród deszczu medali, największym dokonaniem będzie przede wszystkim wspólne wychowanie podopiecznych na dobrych ludzi pracowitych jak pszczoły.